Vaničkování s Lídou

Lída

Jmenuji se Lída Hajerová a mým přáním je pomáhat rodičům s nejmenšími dětmi tak, aby se od raného věku všestranně zdravě vyvíjely.

Již více než deset let spolupracuji s uznávanou praktickou lékařkou pro děti a dorost v Mnichově Hradišti.

Jsem maminkou tří dětí, Anetky (2016), Vašíka (2018) a Pepíčka (2022).

Můj cíl

Pro miminko je plavání první a jediný sport s kterým může začít od narození.

Ukázka vaničkování

Rozhodla jsem se věnovat pohybu těch nejmenších dětí (cvičení, masáže a plavání ve vaně – vaničkování). Z dlouholeté zkušenosti vím, že kvalitu celkového rozvoje dítěte podporuje právě cvičení a plavání – nejen moje děti jsou toho důkazem. O zkušenosti z praxe nejen s novorozenci, kojenci, batolaty, ale i dětmi staršími bych se ráda podělila s rodiči, kteří mají zájem podpořit své děti v psychomotorickém vývoji a upevnit si s nimi svůj vztah.

Pohyb ve vodě a aktivní cvičení příjemně unavuje, podporuje chuť k jídlu, přináší radost a výsledkem jsou spokojené, šťastné děti. Bonusem kojeneckého plavání je prevence před utonutím.

Kojenecké plavání zároveň přirozeně posiluje dětskou imunitu, která je základem dobrého zdraví a to je dobrý důvod, proč o ní pečovat. Touto tématikou se zabývám v širším rozsahu a v případě zájmu mohu být v tomto ohledu také nápomocna.

Certifikáty

Samozřejmě jsem absolventkou vzdělávacího programu profesní kvalifikace Instruktor pro kojence a děti. Vlastním osvědčení o rekvalifikaci Plavčík i kvalifikace Zdravotník zotavovacích akcí.